Ostalozavršnica ragbijaškog prvenstva

Finalisti rutinski odradili posao: Mladost ima priliku u gradskom derbiju uzeti 'jedinicu'

Piše PSD
2. prosinca 2018. - 16:00
Mladost_Sinj_1

U predzadnjem kolu Prvenstva Hrvatske gledali smo visoke pobjede vodećih momčadi natjecanja, Mladosti i Nade. Dok je Nada očekivano svladala posljednjeplasirani Zagreb, malo napetije bilo je u Sinju, gdje je istoimeni domaćin bio nešto veća prijetnja pretendentima na naslov prvaka.

U Zagrebu Nada do svojih prvih poena dolazi u 12. minuti, polaganjem kapetana Čorića za 0:5. Slijede dva zgoditka Markića te u posljednjoj minuti Vlajčevića, a uz jedno uspješno pretvaranje Rossa, na poluvrijeme se odlazi s već tada visokih 0:22. Splićani jednako dominantni i u nastavku, a s dva polaganja Žunića i oba uspješna pretvaranja Rossa, Nada, koja je u posljednjem kolu slobodna, utakmicu zaključuje s 0:36 te mirno čeka rasplet prvenstva i finale 15.12.