Ostalo26. Božićni malonogometni turnir

Dramatično finale: Karliko potopio jerkovačke 'lađare' i osvojio Metković

Piše Božidar Lovrić
2. siječnja 2019. - 08:46

Uspjehom momčadi Karliko iz Ljubuškog u seniorskoj te Crvenog patuljka (Opuzen) okončan je 26. Božićni malonogometni turnir Metković 2018. na kojem je sudjelovalo 50 momčadi iz Dalmacije te Hercegovine.

Kao po tradiciji završnica je odigrana u pravom sportskom ozračju pred oko 2000 gledatelja koji su mogli uživati u kvalitetnim i neizvjesnim utakmicama.

Posebno zanimljivo i gotovo dramatično je bilo u utakmici završnice kod seniora. Prošlogodišnji pobjednik Udruga lađara Jerkovca je na krilima brojnih navijača odlično otvorila utakmicu te su preko Duje Medaka poveli. Ali to nije poremetilo ritam upornih gostiju koji su u posljednjoj minuti prvog dijela preko Vešića izjednačili.

Momčad iz Ljubuškog je već u 21. minuti povela golom Saše Babića sa 2:1 i u tom trenutku bil...

20. travanj 2024 17:15