Ostalosp are

Austrijanac najbrži na treningu spusta, iza njega tri Norvežanina, naši skijaši podbacili

7. veljače 2019. - 17:42

Austrijanac Matthias Mayer ostvario je najbrže vrijeme na treningu spusta na svjetskom prvenstvu u alpskom skijanju u švedskom Areu, dok je hrvatski skijaš Filip Zubčić zauzeo 49. mjesto.

Mayer je stazu Olympia prošao za 1:18.85 minuta, a drugo vrijeme je ostvario njegov sunarodnjak Hannes Reichelt (+0,28), međutim Reichelt je naknadno diskvalificiran jer je pogrešno prošao jedna vrata.

Drugo, treće i četvrto mjesto zauzeli su Norvežanin Aleksander Aamodt Kilde (+0,30), Kjetil Jansrud (+0,47) i Aksel Lund Svindal (+0,55).

Hrvatski skijaš Filip Zubčić zauzeo je 49. mjesto sa 2.73 sekunde zaostatka, dok je Natko Zrnčić Dim bio 54. sa 2.86 sekundi zaostatka.

Muški spust je na rasporedu u subotu, 9. veljače, a naslov svjetskog prvaka iz St. Moritz branit će Švicarac Beat Fe...

24. travanj 2024 17:55