Ostalonova pobjeda

Hrvatska osigurala srebrnu medalju na Svjetskom prvenstvu divizije 2, za prolaz u viši rang treba joj pobjeda Španjolske nad Srbijom

15. travnja 2019. - 17:34

Hrvatski hokejaši na ledu pobijedili su Australiju sa 2-1 (1-0, 1-1, 0-0) u svom posljednjem nastupu na Svjetskom prvenstvu divizije 2, skupine A i na taj način osigurali najmanje srebrno odličje, a u slučaju poraza Srbije od Španjolske naši će hokejaši osvojiti zlato u Beogradu i promociju u diviziju 1, skupinu B.

Već nakon 31 sekunde igre Shaone Morrisonn je postigao vodeći pogodak za našu reprezentaciju. U 33. minuti Josef Rezek je postigao izjednačujući pogodak, da bi pobjedu Hrvatskoj donio Dominik Kanaet u 39. minuti, golom kad je naša reprezentacija imala igrača manje na ledu, a Morrisonn je bio u ulozi dodavača.

Hrvatska je ostvarila četvrtu uzastopnu pobjedu, nakon što je na startu poražena od Srbije, jedine reprezentacije koja ju još može prestići u slučaju pob...

18. travanj 2024 04:39