Novo vrijeme ne pušta primat: erupcija pod Biokovom, munjevito razbili Dinamo

Piše PSD
4. svibnja 2019. - 17:54
novovrijeme_futsaldinamo8-030519

Već u prvom susretu polufinala Novo Vrijeme Apfel je pokazalo kako se ne namjerava odreći krune malonogometnoga prvaka Hrvatske. Branitelji naslova doslovce su demontirali Futsal Dinama, kojemu je ovo vjerojatno najteži poraz otkako su ušli u ozbiljnije malonogometne vode.

Nakon što je isteklo prvih desetak minuta igre malo tko je mogao pomisliti da će za goste završiti tako katastrofalno. Ništa nije ukazivalo na neku veću nadmoć Makarana, a onda su u samo četiri minute zabili tri pogotka (Andrijašević, Lucas, Kazazič) i potpuno slomili obranu Zagrepčana Dinamo je nakratko došao do daha i smanjio na 3:1, a onda je Eduardo vratio tri razlike.

U drugom poluvremenu gosti su pokušali s Hercigonjom na vratima i to je neko vrijeme dobro izgledalo, ali samo zbog toga što su domać...

23. travanj 2024 21:13