Ostaločeka nas biokovski derbi

Vrgorčani zasluženo stigli do finala, navijači u deliriju

12. svibnja 2019. - 00:53
square_vrgorac06-040519

Nakon šest godina malonogometaši Vrgorca ponovno su u finalu Prvenstva Hrvatske u futsala!

U paklenoj atmosferi Doma športova, Davor Jović junak Domovinskog rata, svladali su dubrovački Square, u ključnoj drugoj utakmici polufinala rezultatom 6:3.

Susret je počeo kao iz bajke za  „nebesko-plave“, jednu akciju u drugoj minuti koju je zakuhao Valerije Jurić, nakon starta vratara Primića i dubrovačkih igrača unutar kaznenog prostora suci su okarakterizirali kao kazneni udarac, loptu je uzeo kapetan Duško Martinac, koji je bio na sestrinu piru do zore i rutinski pogodio za 1:0.

U 3. minuti novi šok za dubrovačku obranu, Jurić puca, Primić brani, no lopta se odbija do Jelavića koji to posprema za 2:0. Nakon toga Kraljević i Martinac, pogađaju vratnice, a igrale se tek 4. minuta. Jed...

24. travanj 2024 02:59