Ostaloususret sp-u

Tijana Korent osvojila srebro na Svjetskom kupu u portugalskom Guimaraesu

21. rujna 2019. - 21:44

Najbolja hrvatska preskokašica Tijana Korent osvojila je srebrnu medalju u finalu Svjetskog gimnastičkog kupa u portugalskom Guimaraesu.

Prvi dan finala na posljednjem Svjetskom kupu uoči Svjetskog prvenstva u Stuttgartu donio je puno veselja za hrvatsku selekciju. Naime, jedna od najboljih hrvatskih gimnastičarki, višestruka državna prvakinja u preskoku i osvajačica mnogih međunarodnih medalja, Tijana Korent, donedavno Tkalčec, za svoje je današnje skokove osvojila prosječnu ocjenu 13.300 i tako je zauzela drugo mjesto, te se okitila srebrnom medaljom.

"Cura iz Portorika skočila je jače skokove nego u kvalifikacijama, pa je automatski imala i veću startnu ocjenu. Jako sam zadovoljna ovim srebrom, ovo je stepenica više u odnosu na moje posljednje natjecanje u Mersinu kada sam o...

19. travanj 2024 21:55