Ostalomalonogmetni kup hrvatske

Fantastični Finac 'skinuo' tri penala Dubrovčanima i odveo svoju momčad u četvrtfinale

17. studenog 2019. - 13:27

Malonogometaši Crnice plasirali su se u četvrtfinale Kupa Hrvatske!

U vrlo uzbudljivoj utakmici, pred lijepo popunjenim tribinama na Baldekinu, u vrlo uzbudljivoj utakmici su pobijedili dubrovački Square.

Plasman među osam najboljih, Šibenčani su izborili tek nakon izvođenja penala. Istini za volju, Crnica je mogla pitanje pobjednika riješiti već u 40 minuta igre. Poslije prvog poluvremena, koje bilo ‘kamilica’, nastavak se pretvorio u ‘vatromet’.

Tako su Šibenčani u razmaku od samo šest minuta (23.-29.), golovima Perića, Šamije i Vukovića došli do velikih 3:0.
Međutim, popustila je dobra obrana domaćina na čelu s odličnim finskim vratarem Savolainenom, koji je tri puta morao po loptu u mrežu. Finac je kapitulirao pod udarcima Daničića i dvaput Kuraje. Rezultat se više nije ...

19. travanj 2024 09:45