Ebel liga: Medveščak - Alba Volan 3:4

11. listopada 2009. - 22:14
U susretu 12. kola EBEL lige hokejaši Medveščaka su izgubili u Domu sportova pred 6.500 gledatelja od mađarske Albe Volan 3:4 (0:2, 1:0, 2:2).

Bio je to osmi poraz hrvatske momčadi, pri čemu peti u regularnom dijelu utakmice.

Medveščak se dva puta vraćao u susret, nakon što su gosti vodili 2:0 i 3:2, no za treći povratak nije bilo dovoljno mirnoće i koncentracije. "Medvjedi" su se iz Szekesfehervara vratili s jednim bodom, nakon što su ispustili pobjedu u posljednjoj trećini. Nažalost, u Zagrebu nisu uspjeli.

Gosti su već nakon sedam minuta poveli 2:0, a strijelci su bili Krisztian Palkovics (5:28) i Janos Vas (6:35). Sredinom druge trećine Medveščak je smanjio golom Mikea Prpicha (33:32), a na otvaranju zadnje dionice Aaron Fox (41:32) je izjednačio rezultat. Dvije minuta...
20. travanj 2024 08:24