Rukometrukometašice iz koprivnice poražene na gostovanju u danskoj

Liga prvakinja: "Kokice" se izgubile u Danskoj

14. veljače 2009. - 17:16

Podravka Vegeta neočekivano lako je izgubila od Viborga, bolje reći, Viborg je lako dobio čevrtfinalnu utakmicu 2. kola 1. skupine Lige prvakinja. Visoki poraz nije morao biti takav, ali je Viborg vodio i 10 razlike, pa je sve ipak završilo realno.

Andrea Šerić dobila je virozu i Zdravko Zovko bio je prisiljen staviti u sastav tri vratarke. Podravka Vegeta dobro se nosila do 17. minute kada je bilo 7:7, uz dotad i tri vodstva. Bilo je vidljivo da Viborg teško igra na postavljenu obranu, ali zato je punio mrežu iz kontri i s krila. Međutim, nakon 7:7 Viborg je napravio niz laganih golova i u 19. minuti bilo je čak pet razlike za Dankinje. Nakon 12:7 teško se bilo vratiti. Nakon gola Todorovske za 12:8 Viborg opet radi niz i u 28. minuti ima 15:8. Bulath izvana i Franić sa sedm...

24. travanj 2024 13:59