Hrvatska deklasirala Grčku u Osijeku

21. ožujka 2009. - 23:04

I drugi put u razmaku od samo četiri dana reprezentacija Hrvatska uknjižila je pobjedu u kvalifikacijama za EP i tako širom odškrinula vrata nastupa u Austriji sljedeće godine.

U prelijepom ozračju krcate dvorane Gradski vrt izabranici Lina Červara, dakako opet bez Balića i Metličića (ali i Lackovića koji uopće nije ulazio u igru), pokazali su Grcima da nemaju što tražiti u Osijeku, držali su susret pod rezultatskom kontrolom od prve do psoljednje minute i tako na najbolji mogući način uzvratili brojnim Osječanima koji su ih bodrili tijekom cijele utakmice.

Već u 8. minuti rezultat je bio 6:1 za Hrvatsku, a do poluvremena ispunjenog izvanrednom obranom  mladića u bijelim dresovima i nizom  brzih kontri i polukontri, domaćin je imao već deset pogodaka prednosti (19:9)....

25. travanj 2024 19:45