RukometBjelorusija pobijedila Srbiju

Česi i Slovenci nakon drame ostali bez polufinala

24. siječnja 2018. - 19:12
slovenija_ceska23-240118

U prvom susretu posljednjeg 3. kola skupine II drugog kruga Europskog prvenstva za rukometaše Slovenija i Češka su u Varaždinu igrale 26-26 (11-12), a takvim su ishodom obje reprezentacije ostale bez izgleda za plasman u polufinale.

I Sloveniji i Češkoj je za produžetak nade u prolazak u polufinale "igrala" samo pobjeda, a njihov je međusobni susret protekao u brojnim izmjenama u vodstvu bez da je ijedna momčad uspjela stvoriti bilo kakvu veću prednost.

Slovenija je golom Marguča četiri minute prije kraja utakmice povela sa 26-24, no do kraja više nije uspjela postići niti jedan pogodak. Češka je pogocima Zdrahale i Hrstke poravnala na 26-26 dvije minute prije kraja, a u samoj završnici obje su reprezentacije propustile priliku za pobjedu. Kavtičnik je na ulasku u posljednju m...

19. travanj 2024 16:11