RukometBorile se do kraja

Zabila svoj jedini, ali je bio pobjednički: golom 15 sekundi prije kraja utakmice Podravka izborila Ligu prvakinja

9. rujna 2018. - 23:12
podravka_craiova60-090918

Rukometašice Podravke Vegete plasirale su se u Ligu prvakinja nakon što su u nedjelju u finalu kvalifikacija u svojoj dvorani u Koprivnici svladale rumunjsku Craiovu sa 22-21 (12-14), a pobjednički gol zabila je 19-godišnja Korina Karlovčan 15 sekundi prije kraja susreta.

Većim dijelom susreta rumunjska Craiova bila je u vodstvu, u prvom poluvremenu u nekoliko navrata imala je četiri gola prednosti, a na odmor je otišla sa dva gola viška.

No, u drugom poluvremenu Koprivničanke, koje vodi proslavljeni hrvatski rukomataš Zlatko Saračević, zaigrale su puno bolje u obrani i u 37. minuti stigle su do poravnanja (15-15). Nakon toga igralo se gol za gol, i tako sve do 51. minute kada je rezultat bio 21-21. U posljednjih devet minuta utakmice rezultat se nije mijenjao, ali sve do 15 seku...

23. travanj 2024 09:23