Rukometep za rukometašice

Platile školu u prvom susretu: Imali smo previše oscilacija u igri

2. prosinca 2018. - 00:19
rukomet_reprezentacija1-301118

Ako imate 21 tehničku pogrešku u prvom dijelu, mislim na promašaje i izgubljene lopte, onda je jasno da na ovom nivou natjecanja ne smijemo imati tolike oscilacije i padove, kazao je nakon poraza na startu EP-a u Francuskoj od Španjolske (18-25) izbornik hrvatskih rukometašica Nenad Šoštarić.

- Moram pohvaliti djevojke za drugo poluvrijeme u kojem smo pokazali da možemo biti bolji nego u prvih 30 minuta.Na ovom nivou natjecanja ne smijemo imati tolike oscilacije i padove - kazao je Šoštarić.

Od početka utakmice bila je vidljivo kako su Španjolke iskusnija ekipa sa iznimno raspoloženom Nereom Penom koja je stvarala velike probleme našoj obrani.

Imali smo niz pogrešaka , a obrana 6-0 sa kojom je Hrvatska krenula nije davala nadu u eventualno iznenađenje. Izbornik Šoštarić v...

19. travanj 2024 22:14