RukometPobjedili, ali...

'Nisam zabrinut, mi smo se čuvali u ovoj utakmici': izbornik Červar zadovoljan, igra oscilirala

5. siječnja 2019. - 23:25

Hrvatska rukometna reprezentacija osvojila je prvo mjesto na HEP Croatia Cupu u Poreču koji je našim rukometašima poslužio kao posljednja provjera uoči skorašnjeg svjetskog prvenstva u Njemačkoj i Danskoj.

Nakon što je u petak pobijedila Crnu Goru sa 34-22, Hrvatska je u drugom dvoboju slavila protiv Italije sa 28-20.

Hrvatska je odlično ušla u susret i brzo je povela 3-0, a potom neobjašnjivo stala. Bili smo bez pravih rješenja pa su Talijani u 12. minuti uspjeli izjednačiti na 6-6. Hrvatska se potom odvojila na dva gola razlike, a u 'plusu' nas je držao Marin Šego koji je u prvih 20 minuta sakupio sedam obrana uz čak 50 posto obrana. Međutim, niti Šego nije uspio sve obraniti, pa je Italija u 26. minuti imala sjajnih 9-9. Na koncu možemo biti sretni što smo na poluvremenu imali...

20. travanj 2024 08:35