Rukometništa od medalje

Hrvatska u ludoj završnici poražena od domaćina, ostaje borba za Olimpijske igre

21. siječnja 2019. - 23:11

Hrvatska muška rukometna reprezentacija izgubila je izglede za prolazak u polufinale Svjetskog prvenstva izgubivši u susretu pretposljednjeg kola skupine I drugog kruga natjecanja u Koelnu od domaćina Njemačke sa 21-22 (11-11).

Dan nakon neočekivanog poraza od Brazila Hrvatska je pružila jak otpor favoriziranom domaćinu, ali je na kraju morala priznati poraz.

Tijekom prvog poluvremena niti jedna momčad nije uspjela ostvariti više od dva gola prednosti, a takav trend nastavio se i u prvih 10-ak minuta nastavka. No, zbog neučinkovite i bezidejne igre Hrvatske u napadu Njemačka je u 45. minuti stigla do najveće prednosti od 18-15. No, potom je Marin Šego uspio sakupiti nekoliko sjajnih obrana, pa Njemačka čak 10 minuta nije postigla gol što su izabranici Line Červara iskoristili za pr...

25. travanj 2024 01:32