RukometPAKET 24 Premijer liga

Ostali kratkih rukava na prvom gostovanju: 'gospari' izgubili u pravoj golijadi u Bjelovaru

2. listopada 2019. - 01:52

Rukometaši Dubrovnika poraženi su u Bjelovaru, domaćin je u 2. kolu PAKET 24 Premijer lige bio uspješniji s 36:34.

Zvonimir Srna i Nikša Bušlje su bili strijelci za 2:0 vodstvo Dubrovnika. Domaćin je s tri pogotka u nizu prvi put poveo u 4. minuti. Dubrovnik je vodio još u više navrata s golom razlike, a na poluvrijeme se otišlo s 20:18.

Gospari su u nastavku držali prednost sve do 26:24. Tada Bjelovar serijom 5:0 stiže do vodstva 29:26. Dubrovnik nije više uspio izaći iz minusa. U 57. minuti je stigao na pogodak zaostatka (33:32), ali u 59. minuti je 35:32 za Bjelovar.

Kosovski reprezentativac Denis Terziqi je s 9 pogodaka iz 11 šuteva bio prvi strijelac Dubrovnika i utakmice. Zvonimir Srna i Luka Bevanda su postigli po pet pogodaka, Leo Brnin i Tomislav Radić po tri, Marino...

24. travanj 2024 14:37