Rukometašima jedno poluvrijeme dovoljno za drugi krug (FOTOGALERIJA)

21. siječnja 2010. - 20:38
Deset minuta prije kraja Ukrajinci su vodili s 23:22, Nat je hitao u kontru sam na Alilovića, ali je Mirko ukrotio taj metak prvi put, drugi put, i odo Hrvatska u trenu na 27:23... Time je de facto bila okončana još jedna utakmica u kojoj su nam naši rukometaši “u svome stilu” pokidali još malo živaca.

U odnosu na susret s Norvežanima Červar je odlučio “ohladiti” indisponirani dvojac Duvnjak-Čupić, od početka su krenuli Vuković i Zrnić. Prvo poluvrijeme tvrdo do 10 minute (1:2), a onda “gol za gol” pa ne treba biti odveć pametan za zaključiti da nam obrana nije baš bila za rukometne knjige. Ukrajinci će kakvu takvu utjehu naći u činjenici da su Hrvatskoj dobili poluvrijeme i uvalili 14 golova u prvome dijelu.