Engleska neriješeno protiv Hondurasa

8. lipnja 2014. - 12:05
Engleska je u zadnjoj pripremnoj utakmici prije početka svjetskog prvenstva u Brazilu u subotu u Miamiju odigrala neriješeno 0-0 protiv Hondurasa, iako je južnoamerička reprezentacija zadnjih 20 minuta susreta igrala s igračem manje.

Engleski napadač Daniel Sturridge je imao najbolju priliku u 22. minuti utakmice, ali je nije realizirao kao ni kasnije dvije šanse.

Utakmica je bila prekinuta u prvom poluvremenu na 43 minute zbog opasnosti od munja, a u drugom poluvremenu je Honduras ostao s igračem manje kada je Brayan Beckeles primio Leightona Bainesa za glavu rukom. Međutim, Engleska nije uspjela kapitalizirati tu prednost.

Engleska SP otvara utakmicom protiv Italije 14. lipnja, a osim te dvije reprezentacije u skupini D su još Urugvaj i Kostarika. Honduras prvu utakmicu igra pro...
24. travanj 2024 06:20