OstaloTurci izgubili nakon 18 mjeseci

Terim: Engleska je na razini Hrvatske, a ovo je bio dobar test

23. svibnja 2016. - 11:01
2016-05-22T180944Z_106942184_MT1ACI14398497_RTRMADP_3_SOCCER-ENG-TUR.JPG

U pripremnom susretu za Euro reprezentacija Turske poražena je u Manchesteru od Engleske 1:2. U po prilikama i igri uglavnom ravnopravnom susretu na Etihad stadionu prvi protivnici Hrvatske na Euru 12. lipnja na pariškom Parku prinčeva Turci pali su tek završnici susreta.

Nakon što je Harry Kane s bijele točke u 72. minuti promašio okvir vrata poslije povlačenja Jamieja Vardyja u šesnaestercu od strane kapetana Mehmeta Topala (Fenerbahče) pobjedu Engleskoj u 83. minuti donio je baš Vardy. Ne previše opasni šut glavom Garyja Cahilla vratar Volkan Babacan (Istanbul Basaksehirspor) samo je odbio jer su se Ismail Koybasi (iz prvaka Bešiktaša) i on spleli.

Na odbijanac je natrčao Vardy i loptu pospremio u mrežu. Mogli su ipak u trećoj minuti sudačke nadoknade gosti do remija, al...

25. travanj 2024 13:12