Ostalocopa america

Argentina i bez najveće zvijezde pobijedila Čile

Piše (H)
7. lipnja 2016. - 12:31

Argentinska nogometna reprezentacija je noćas i bez svoje najveće zvijezde Lionela Messija pobijedila Čile sa 2-1 u svojoj prvoj utakmici na Copa America.

Godinu dana nakon finala Copa America 2015 u koje jme Čile slavio nakon izvođenja jedanaesteraca (0-0,  4 1), Argentina se osvetila. Argentinski izbornik Gerardo Martino je odlučio odmarati Messija koji je umoran od duge sezone u Španjolskoj i to je prvi put da je zvijezda argentinske reprerezenatcije ostala na klupi od 2007..

Argentina je povela u drugom poluvremenu u 51. minuti kada je Angel Di Maria zabio gol, a osam minuta kasnije je Ever Banega povećao na 2-0.  Jedini gol za Čile zabio je Jose Fuenzalida u sudačkoj nadoknadi na kraju utakmice.

Argentina igra u petak protiv Paname koja je u utakmici ranije iznenadila Boliv...

19. travanj 2024 05:32