Strani nogometpripremna utakmica

Portugal demolirao Estoniju, Quaresma briljirao

9. lipnja 2016. - 01:11
por00

Nogometaši Portugala s uvjerljivih su 7-0 (3-0) nadigrali Estoniju u posljednjoj pripremnoj utakmici pred odlazak na Europsko prvenstvo u Francusku, odigranoj u srijedu na Stadionu svjetla u Lisabonu.

Estonci su se držali do 36. minute, kad je prvi od svoja dva pogotka postigao Cristiano Ronaldo koji je bio strijelac i za 3-0 u 45. minuti, a drugo je poluvrijeme odgledao s klupe. Dvostruki strijelac bio je i Quaresma (39, 77), a po jedan pogodak postigli su Pereira (55) i Eder (80). dok je u 61. minuti loptu u svoju mrežu poslao Mets.

U tri pripremna dvoboja Portugalci su ostvarili gol-razliku 10-1 te imali dvije pobjede i jedan poraz. Osim Estonije, izabranici Fernanda Santosa svladali su i Norvešku (3-0), a doživjeli minimalni poraz od Engleske (1-0) na Wembleyju.