Strani nogomet12 golova na copi

Coutinho hat trickom razbio Haićane, Peru i Ekvador remizirali

9. lipnja 2016. - 11:05
coutinho

Reprezentacije Ekvadora i Perua odigrale su neodlučeno 2-2 u utakmici drugog kola skupine B na Copa Americi - Centenario, koja je odigrana u noći sa srijede na četvrtak u američkom Glendaleu, dok je prethodno u Orlandu Brazil s čak 7-1 svladao Haiti.

Reprezentacija Perua već je nakon 13 minuta dvoboja na stadionu sveučilišta Phoenix imala dva gola prednosti. Christian Cueva je u petoj minuti sjajnim primanjem lopte u okretu prevario čuvara i pogodio za vodstvo, a osam minuta poslije vodstvo Peruanaca udvostručio je Edison Flores.

No, već u prvom poluvremenu Ekvadorci su se oporavili od početnog šoka, a West Hamov napadač Enner Valencia u 39. minuti prepolovio je zaostatak svoje reprezentacije. Samo tri minute igre u drugom poluvremenu trebalo je Milleru Bolanosu za izjednačujući...

19. travanj 2024 14:29