Strani nogometborba na otoku

Chelsea upisao treću pobjedu u nizu, slavili i Arsenal i Leicester

27. kolovoza 2016. - 20:15
2016-08-27T163811Z_115317491_MT1ACI14590851_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-CHE-BUR

Nogometaši Chelsea porazili su Burnley 3-0 upisavši i treću pobjedu u nizu na otvaranju sezone preuzevši barem privremeno vodstvo na ljestvici Premiershipa.

"Bluesi" su rutinski stigli do pobjede protiv povratnika u elitno društvo, a mogli su i uvjerljivije slaviti, no Tom Heaton je branio sjajno. Strijelci za Chelsea bili su Eden Hazard (9), Willian (41) i Victor Moses (89).

Nakon dva razočaravajuća nastupa, Arsenal je napokon proigrao pobijedivši na gostovanju Watford 3-1. Sva tri gola 'topnici' su zabili u prvih 45 minuta, a strijelci su bili Santi Cazorla (9-11m), Alexis Sanchez (40) i Mesut Ozil (45+1). Domaćin je u nastavku tek ublažio poraz golom Roberta Pereyrea (57).

Pobjedu je upisao i aktualni prvak Leicester City koji je na svom travnjaku slavio protiv Swansea Cityja ...

20. travanj 2024 16:29