Strani nogometušao i riješio

Pogledajte asistenciju Ante Rebića za pobjedu Eintrachta!

17. rujna 2016. - 20:15

Eintracht iz Frankfurta, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, u subotu je u 3. kolu Bundeslige na svom terenu svladao Bayer Leverkusen sa 2-1, a hrvatski napadač Ante Rebić bio je asistent za pobjednički gol.

Eintracht je poveo golom Alexandera Meiera u 53. minuti, a poravnao je Javier Hernandez Chicharito u 60. Novo vodstvo Eintrachtu donio je  Marco Fabian u 79. minuti na asistenciju Rebića. Mogao je Leverkusen u 88. minuti stići do novog izjednačenja, ali Chicharito nije iskoristio penal, pogodio je stativu.

Ante Rebić je za Eintracht odigrao pola sata, dok je Tin Jedvaj igrao do 85. minute za Leverkusen.

Kramarićev Hoffenheim je kod kuće protiv Wolfsburga odigrao  0-0. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić igrao je do 66. minute i četiri puta je zaprijetio proti...

20. travanj 2024 11:31