Ostaloodluka pala u produžetku

Pogledajte spektakularni preokret Chelseaja na gostovanju kod aktualnog prvaka

21. rujna 2016. - 11:17
vid00

U utorak je odigrano osam utakmica engleskog Liga kupa, a u najzanimljivijem dvoboju londonski Chelsea je kao gost izbacio aktualnog prvaka Leicester City pobijedivši s 4-2 u produžetku, iako je domaća momčad u 34. minuti vodila 2-0.

Dvostruki strijelac za 'lisice' bio je Japanac Okazaki (17, 34). Chelsea je preko Cahilla uspio smanjiti u posljednjoj minuti prvog poluvremena, a do izjednačenja je Conteova momčad stigla u 49. minuti pogotkom Azpilicuete. Iako su i jedni i drugi imali prilike, posebno Diego Costa koji je za Chelsea ušao u drugom poluvremenu, odluka o pobjedniku pala je u produžetku.

U dodatnih 30 minuta Leicester je ušao s igračem manje, jer je u Poljak Wasilewski u 90. minuti isključen, zbog udarca laktom u glavu Diega Coste. Bio je to preveliki hendikep za momčad ...

20. travanj 2024 11:21