Strani nogometsenzacija na pomolu

Brazil ponizio Argentinu, Messiju i društvu opasno visi odlazak na Svjetsko prvenstvo

Piše SN
11. studenog 2016. - 10:00
messi_marcelo.JPG

U 11. kolu južnoameričkih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2018. godine, nogometaši Brazila predvođeni Neymarom nanijeli su težak poraz MessijevojArgentini. Barcelonin Brazilac odigrao je fantastičnu utakmicu, upisao asistenciju i gol i na kraju slavio s 3:0 protiv velikog klupskog prijatelja, pišu Sportske novosti.

Neymar je i ovoga puta briljirao od samoga početka - asistirao je za prekrasan prvi gol Coutinha u 24. minuti, a potom u sudačkoj nadoknadi prvog dijela i sam zabio gol za 2:0.

Nemoćni Argentincini nisu na početku drugog dijela uspjeli smanjiti zastatak a sve je bilo gotovo u 59. minuti kad je Paulinho trećim pogotkom zapravo riješio utakmicu.