Ostalopogledajte video...

Godina je tek počela, ali ovaj gol bit će sigurno jedan od najljepših u 2017.

2. siječnja 2017. - 09:36
gir00

U posljednjem susretu 19. kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je pobijedio Crystal Palace 2-0 probivši se na treće mjesto ljestvice Premiershipa.

'Topnici' su rutinski odradili dvoboj igran prvog dana 2017. godine, a do pobjede su stigli postigavši po jedan pogodak u svakom poluvremenu.

Domaćin je poveo 17. minuti sjajnim pogotkom Olivera Girouda u 17. minuti. Alexis Sanchez je ubacio u kazneni prostor, a francuski napadač petom u trku zabio u gornji lijevi kut nemoćnog Waynea Hennesseyja. Premda je godina tek počela Giroudov potez bit će sasvim sigurno jedan od najljepših u 2017.

U drugom poluvremenu pobjedu Arsenala potvrdio je Alex Iwobi u 56. minuti.

U ranije odigranom susretu Tottenham je na gostovanju pobijedio Watford 4-1. Gosti su pitanje pobjednika riješili već u p...

23. travanj 2024 15:12