Perišić nije mogao vjerovati zbog čega je kažnjen, a navijači će još dugo pamtiti njegovu majstoriju

Piše PSD
27. veljače 2017. - 11:38
per00

Ivan Perišić odigrao je dobru utakmicu u derbiju 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva. Roma je slavila na San Siru rezultatom 3:1, a Perišić je u 81. minuti asistirao Mauru Icardiju za počasni pogodak Intera.

Već u 6. minuti Perišić dobio je žuti karton kad je na rubu svog kaznenog prostora nogom podigao loptu te je glavom vratio vrataru Samiru Handanoviću. Prema pravilima zabranjen potez, a sudac je dosudio neizravni slobodan udarac za Romu što je zbunilo cijelu momčad Intera.

Ostat će zapamćeni i Perišićevi lažnjaci u duelu s njemačkim braničem Antoniom Rudigerom kad ga je dvaput izbacio iz ravnoteže.

19. travanj 2024 17:46