Strani nogometpremiership

Start iz snova: Leicester City pregazio Liverpool

28. veljače 2017. - 00:05
Leicester

Aktualni engleski nogometni prvak Leicester City je u prvoj utakmici pod vodstvom novog trenera Craiga Shakespearea na svom terenu svladao Liverpool sa 3-1 (2-0) i s ta tri boda pobjegao iz zone ispadanja.

Leicester je poveo u 28. minuti preko Vardyja, da bi na 2-0 povisio Drinkwater sjajnim udarcem sa 25 metara u 39. minuti. Vardy je svojim drugim golom u 60. minuti odveo "lisice" na tri gola prednosti da bi Coutinho u 68. uspio tek ublažiti poraz "redsa".

Hrvatski reprezentativni stoper Dejan Lovren nije konkurirao za nastup u momčadi Liverpoola zbog ozljede.

Leicester je sada 15. na ljestvici sa 24 boda, koliko ima i 16. Swansea City, dva manje imaju Middlesbrough i Crystal Palace koji se nalazi u zoni ispadanja.

Liverpool je ostao peti sa 49 bodova, jednim manje od četvrtog Arsenala, ...

19. travanj 2024 04:25