Strani nogometSEDMICA INTERA

Ubojiti topnik: Nikola Kalinić u sudačkoj nadoknadi srušio nade Cagliarija

12. ožujka 2017. - 18:56
2017-02-23T211614Z_130886174_MT1ACI14756373_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-FIO-MON.JPG

Nogometaši Intera deklasirali su Atalantu 7-1 u susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva, dok je Fiorentina pogotkom Nikole Kalinića u sudačkoj nadoknadi pobijedila Cagliari 1-0.

Dvoboj Intera i Atalante bio je sudar izravnih suparnika za plasman u Europu, a Inter je pobjedom preskočio Atalantu, ali i Lazio probivši se na četvrto mjesto Serie A.

Domaćin je odigrao fantastičnu utakmicu, sasvim sigurno najbolju ove sezone. Inter je već u prvom poluvremenu zabio pet golova, a potom u nastavku je zabio još dva.

Atalanta se dobro držala tek u prvih 16 minuta, a potom je od 17. do 34. minute primila čak pet pogodaka. Junaci u Interovoj pobjedi bili trostruki strijelci Maura Icardi (17, 23-11m, 26) i Ever Banega (31, 34, 67), a pogodak je postigao i Roberto Gagliardini (52). St...

20. travanj 2024 09:40