Strani nogometEUROPSKA LIGA

Lyon izbacio Romu, Kalinić ispao, ManU, Ajax, Bešiktaš i Celta u četvrtfinalu

17. ožujka 2017. - 00:03
HAHAHAAA

Nogometaši Bešiktaša, Celte Vigo i Racing Genka izborili su plasman u četvrtfinale Europske lige, dok ćemo preostalih pet putnika doznati kasnije večeras.

Bešiktaš je u sjajnom susretu pobijedio Olympiakos 4-1 nakon što je prvi susret završio 1-1 i prvi put u povijesti stigao od četvrtfinala nekog europskog kupa.

Domaćin je stigao do pobjede premda je od 39. minute imao igrača manje, a čak dva gola Turci su zabili brojčano inferiorni.

Bešiktaš je sjajno otvorio utakmicu i vrlo brzo je vodio 2-0. Za 1-0 je zabio Vincent Aboubakar u 10. minuti, a na 2-0 je povisio Ryan Babel u 22. minuti. Gosti su se vratili u život u 31. minuti lijepim pogotkom Tarika Elyounoussija, a osam minuta kasnije glupost večeri napravio Aboubakar. Kamerunski napadač je na centru glavom udario Retsosa ...

25. travanj 2024 14:24