Strani nogometKamere sve vide

Izraz lica koji komentira čitava Španjolska: pogledajte reakciju Cristiana Ronalda kad ga je Zidane izvadio iz igre

Piše SN
18. ožujka 2017. - 21:06

Real Madrid je u 28. kolu Primere stigao do važne pobjede protiv Athletic Bilbaoa (2:1) i tako se ponovno vratio na pet bodova prednosti ispred prvog pratitelja Barcelone, piše Jutarnji list.

Vodeći pogodak za 'kraljevski klub' je postigao Francuz Karim Bezema u 25. minuti utakmice, da bi Aritz Aduriz izjednačio u 65. minuti.

Ipak, takav rezultat na semaforu stajao je samo tri minute obzirom kako je Brazilac Casemiro ponovno doveo Madriđane u vodstvo što se u konačnici pokazalo i kao konačan rezultat. Luka Modrić je igrao 62. minute, a za razliku od hrvatskog reprezentativca koji nije imao problem s izjenom, Cristianu Ronaldu je to malo teže palo.

Zidane je Portugalca izvadio iz igre u 79. minuti i umjesto njega na travnjak poslao Isca, ali Cristianu se to niti najmanje nije svi...

19. travanj 2024 20:18