Strani nogometInter remizirao

Pašalić i Milan i dalje gaze: rossoneri stigli do četvrte pobjede u pet utakmica, neka netko javi izborniku Čačiću

19. ožujka 2017. - 00:25

U susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru svladao Genou sa 1-0 (1-0).

Strijelac jedinog gola bio je Matias Fernandez u 33. minuti.

Mladi hrvatski nogometaš Mario Pašalić koji je, podsjetimo, opet ostao bez poziva izbornika Čačića, igrao je jako dobro za Milan od 74. minute.

Milan je sada šesti sa 53 boda, jednim više od sedme Atalante koja će u nedjelju dočekati Pescaru, dok je Genoa 16. sa 29 bodova.

U prvoj utakmici igranoj u subotu Torino i Inter su igrali 2-2 (1-1). Goste je u vodstvo doveo Kondogbia (27), domaći su uspjeli preokrenuti preko Basellija (33) i Acquaha (59) da bi konačni rezultat postavio Candreva (62). Ivan Perišić igrao je svih 90 minuta, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 75. minuti za Inter.