PSG u trećoj minuti nadoknade spasio prvenstvo!

18. travnja 2017. - 22:41

U odgođenom susretu 31. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju pobijedio Metz 3-2 golom u Blaisea Matuidija u trećoj minuti sudačke nadoknade.

PSG je do 79. minute vodio 2-0, a potom umalo sve uprskao. Domaćin je u posljednjih 10 minuta uspio izjednačiti, a zatim i pogoditi okvir gola.

Kada se već činilo kako će utakmica završiti bez pobjednika, PSG je u posljednjim trenucima stigao do pobjede koja ga ostavlja u borbi za naslov prvaka.

PSG je poveo u 33. minuti golom Edisona Cavanija, a tri minute kasnije Matuidi je zabio za 2-0.

U drugom poluvremenu PSG je mirno držao vodstvo do posljednjih deset minuta kada se domaćin čudesno vratio.

Yann Youffre je u 78. minuti golom iz slobodnog udarca smanjio, a u 88. minuti je Cheick Diabate nakon brze kontre  zabio za...

18. travanj 2024 10:52