Strani nogometDOGAĐA SE

Kad vratara lopta napada: zabio dva autogola u jednom poluvremenu, od vratnice ga pogodila u leđa i odbila se u mrežu

22. travnja 2017. - 16:17
stock

Premda njegov 'podvig' neće utjecati na konačan rasplet sezone, vratar Brighton & Hove Albiona David Stockdale 'proslavio' se postigavši u susretu protiv Norwich Cityja dva autogola u prvom poluvremenu.

Brighton je tri kola prije kraja Championshipa osigurao plasman u Premiership i poraz od Norwicha (0-2) neće pokvariti njihovo slavlje, no dva nevjerojatna autogola gurnula su Stockdalea na naslovnice vodećih britanskih listova.

Stockdale je oba gola 'zabio' na identičan način. Nakon što se lopta odbila od vratnice i pogodila ga u leđa, završila je u golu. Oba puta po njegovim vratima je pucao veznjak domaćeg sastava Alex Pritchard.

Bivši igrač Tottenhama je u 18. minuti pucao s ruba kaznenog prostora pogodivši vratnicu, a lopta se od Stockdaleovih leđa odbila u gol. Pritchard je...

25. travanj 2024 02:28