Strani nogometpukla 'petarda'

PSG napunio mrežu Monaca, Cavani oduševio nevjerojatnim golom

27. travnja 2017. - 10:13

Nogometaši PSG-a izborili su plasman u finale francuskog Kupa nakon što su u polufinalu na Parku prinčeva pobijedili Monaco 5-0. Gosti su zaigrali bez svih glavnih igrača, dok je PSG nastupio u najjačem sastavu.

PSG je poveo u 26. minuti golom Juliana Draxlera, nakon velike pogreške vratara Morgana de Sanctisa. Talijanskom vrataru, koji u Kupu brani umjesto našeg Danijela Subašića, lopta je ispala iz ruke nakon udarca Angela di Marije. Natrčao je Edison Cavani i kratko je dodao do njemačkog reprezentativca kojem nije bilo teško zabiti u praznu mrežu.

U 32. minuti bilo je 2-0, a pogodak petom zabio je Cavani na asistenciju Di Marije. U nastavku susreta golove su zabili i Safwan Mbae (50-ag), Blaise Matuidi (52) i Marquinhos (90+2).

PSG je nedavno bio bolji od Monaca u finalu Li...

24. travanj 2024 08:37