Strani nogometdvije asistencije Rakitića

Real bez najboljih zabio 'šesticu' na gostovanju, Barcelona je bila još uvjerljivija

27. travnja 2017. - 10:48

Nogometaši Real Madrida i Barcelone ostvarili su uvjerljive pobjede u susretima 34. kola Primere ostavši bodovno poravnati, no 'Kraljevski klub' ima i utakmicu manje.

Real Madrid je u La Coruni pobijedio Deportivo 6-2, dok je Barcelona na Camp Nou deklasirala Osasunu 7-1 uz dvije asistencije hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića.

Zinedine Zidane je odmarao Cristiana Ronalda, Luku Modrića i Karima Benzemu, zbog suspenzije je izostao Sergio Ramos, a zbog ozljede Gareth Bale, no Real je pružio sjajnu predstavu. Odlično je igrao i Mateo Kovačić koji je sudjelovao u akcijama kod dva gola.

Goati su poveli već nakon 53 sekunde, a zabio je Alvaro Morata. Isco je u sedmoj minuti pogodio vratnicu, a isto je učinio i Asensio u 12 minuti. Na 2-0 povisio je James Rodriguez u 13. minuti, a ak...

24. travanj 2024 02:52