Stoper Chelseaja i golman Uniteda autori nevjerojatnog autogola

Piše SN
24. svibnja 2017. - 02:01
autogol

Engleska je nedvojbeno dala veliki broj sjajnih nogometaša, no kada bismo tražili igrače čije su karijere obilježili kiksevi i tragikomične situacije, našli bismo ih puno više od onih čijim će se nogometnim umijećima diviti nadolazeće generacije.

Nakon što je u prvom kolu 'razbila' Argentinu 3:0, Engleska je na Svjetskom U-20 prvenstvu u drugom kolu odigrala samo 1:1 protiv Gvineje, a jedan od glavnih krivaca za tako loš rezultat je golman Gordog Albiona, Dean Henderson jer je u 59. minuti, samo šest minuta nakon što je Engleska povela golom Cooka, primio pomalo tragikomičan gol.

Stoper Chelseaja Fikayo Tomori svom je golmanu vraćao loptu praktički s centra, a Henderson, inače član Manchester Untieda, promašio je loptu za veliko slavlje Gvineje. Tomori nije znao da je Hen...

19. travanj 2024 07:20