Strani nogometstručno oko

Robert Jarni: Kad pustiš da se Real razmaše...

Piše Robert Jarni
4. lipnja 2017. - 20:38

Real Madrid je zasluženo nadigrao Juventus, iako na početku nije dobro izgledalo za 'kraljevski klub', Juventus je otvorio utakmicu dobrim pritiskom, presijecali su lopte Realovih igrača i oduzimali im loptu vrlo brzo.

Nakon početnih 10-15 minuta pritisak se donekle smanjio, no samo utoliko što je Juventus pritiskao na centru, ne više na polovici Madriđana.

U cijelom tom prvom poluvremenu momčad Massimiliana Allegrija je djelovala puno bolje, možemo slobodno reći da je Real djelovao izgubljeno.

Madriđani su, doudše, poveli iz svog prvog udarca u okvir, no Juve je brzopotezno izjednačio fantastičnim pogotkom Mandžukića. Zabiti takav gol, koji bi se trebao unedogled ponavljati na televiziji, u finalu Lige prvaka protiv moćnog Reala, to je nešto zaista sjajno...