Strani nogometu australiji

Sampaoli nije mogao poželjeti bolji debi: pred 100.000 gledatelja Argentina svladala Brazil

9. lipnja 2017. - 16:42

Novi izbornik argentinske nogometne reprezentacije Jorge Sampaoli nije mogao poželjeti ljepši debi na klupi 'Gauča'.

U prijateljskom susretu igranom u Melbourneu pred 95,569 gledatelja reprezentacija Argentine je pobijedila Brazil 1-0.

Pogodak odluke postigao je Gabriel Mercado u 44. minuti utakmice.

Međutim, ispred Sampaolija još je mnogo posla jer je Argentina, premda je nastupila praktički u najjačem sastavu predvođena Lionelom Messijem, više sretno nego spretno došla do pobjede protiv velikog rivala. Brazil, koji je nastupio bez Neymara, je tijekom susreta imao niz prilika i dvije vratnice, no Philippe Coutinho u prvom i Gabriel Jesus u drugom poluvremenu promašivali su nemoguće.

Najbolju priliku na utakmici imao je Gabriel Jesus koji je u 63. minuti izbio sam ispred S...

19. travanj 2024 06:17