Strani nogometLIGA PRVAKA

Šerif na golu: vratar Mikulić nadmudrio Pejića i odveo Moldavce u treću rundu

20. srpnja 2017. - 00:39
2017-07-19T202055Z_85003931_RC1597221080_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-CELTIC-LINFIELD.JPG

Hrvatski vratar Zvonimir Mikulić postao je junak u prolazu moldavskog Šerifa u 3. pretkolo Lige prvaka, dok je hrvatski napadač Pero Pejić postao jedan od tragičara večeri.

Albanski 'prvak Kukesi je u uzvratnom dvoboju 2. pretkola pobijedio Šerif 2-1, međutim moldavski sastav je u prvom susretu slavio 1-0 i prošao je dalje zbog više postignutih golova u gostima.

Kukesi je vodi 2-0, od 77. minute je imao igrača više, a u 81. minuti kod rezultata 2-1 i jedanaesterac. Kazneni udarac je izveo Pejić, no Mikulić je sjajno reagirao i obranio udarac spasivši tako Moldavce. Pejić je zabio za 2-0, a golom iz kaznenog udarca mogao je svoj sastav gurnuti u treće pretkolo i u susret protiv Karabaga.

Albanski prvak je poveo u 35. minuti golom Izaira Eminija, a u 45. minuti je Pejić zabi...

19. travanj 2024 10:15