Uvjerljiva pobjeda Reala na gostovanju, velike zasluge Modrića za vodeći pogodak

21. kolovoza 2017. - 10:20

Aktualni europski i španjolski prvak Real Madrid u novu je sezonu Primere ušao uvjerljivom 3-0 (2-0) pobjedom na gostovanju u A Coruni kod Deportiva te zasjeo na čelo ljestvice zahvaljujući najuvjerljivojoj pobjedi u dosadašnjih osam utakmica prvog prvenstvenog kola.

Pogotke za Madriđane postigli su Gareth Bale u 20. minuti, Casemiro u 27. minuti te Toni Kroos u 62. minuti dvoboja, a za domaću momčad je u 89. minuti Andone promašio kazneni udarac.

Luka Modrić je odigrao cijelu utakmicu i imao velike zasluge u vodećem pogotku Reala. Naime, kapetan hrvatske reprezentacije je u 20. minuti uputio udarac sa ruba kaznenog prostora, koji domaći vratar Ruben nije uspio ukrotiti već je samo uspio odbiti do Benzeme. Francuski napadač je odbijenu loptu pomalo sretno proslijedio usamljenom B...

24. travanj 2024 21:40