Strani nogometDOBIO 26 posto glasova

Velikom priznanje hrvatskom reprezentativcu: Mandžukićev gol u finalu Lige prvaka najljepši protekle sezone

29. kolovoza 2017. - 22:14
2017-06-03T191927Z_139519167_MT1ACI14801940_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-FINAL.JPG

U izboru koji je organizirala Uefa pogodak Marija Mandžukića u finalu Lige prvaka izabran je za najljepši gol protekle sezone u natjecanjima pod okriljem Europske nogometne federacije, objavljeno je u utorak na internetskom portalu Uefe.

Napadač Juventusa je u finalu u Cardiffu u 27. minuti akrobatskim volejem zatresao mrežu Real Madrida za izjednačenje 1-1. No, to je na kraju bio samo utješni pogodak za Juve, jer je Real slavio sa 4-1.

Mandžukićev gol dobio je 26 posto glasova, a na drugom mjestu je igrač Fenerbahčea Senegalac Moussa Sow sa 25 posto. On je u susretu grupne faze natjecanja Europske lige u pobjedi Fenerbahčea protiv Manchester Uniteda sa 2-1 (3.11.2016.) škaricama zabio vodeći gol u 2. minuti susreta.

Na trećem mjestu je veznjak Reala Casemiro sa 20 posto glas...

19. travanj 2024 21:55