Strani nogometLiga prvaka

Rakitić i Messi srušili Juve, blistavi United, Chealsea, Bayern i PSG

13. rujna 2017. - 00:44
kkkskdjjdd

Čak 28 golova postignuto je na otvaranju Lige prvaka, a u derbiju 1. kola Barcelona je na Camp Nou pobijedila Juventus 3-0 uz pogodak hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića.

Juve je prošle sezone izbacio Barcelonu u četvrtfinalu, dok je Barcelona prije dvije godine bila bolja u finalu rezultatom 3-1. Ovoga puta Katalonci su bili još uvjerljiviji pobijedivši 3-0.

Junak utakmice bio je Leo Messi koji je zabio dva gola, a najzaslužniji je i za treći pogodak.

Messi je doveo Barcu u vodstvo u posljednjim trenucima prvog dijela. Na 2-0 povisio je Rakitić u 56. minuti. Ponovo je sve napravio Messi. Argentinac je probio po krilu, ubacio u kazneni prostor, a loše je počistio Sturaro. Na odbijenu loptu natrčao je Rakitić postigavši pogodak. U 69. minuti Messi je zabio i treći pogodak lije...

20. travanj 2024 06:12