Strani nogometiskoristio penal

Santini zabio za pobjedu Caena

24. rujna 2017. - 00:21

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ivan Santini bio je strijelac jedinog gola kojim je njegov Caen na domaćem terenu svladao Amiens sa 1-0 (0-0).

Santini, koji je odigrao svih 90 minuta, precizno je izveo 11-erac u 54. minuti.

Caen je s nova tri boda skočio na šesto mjesto ljestvice sa 12 bodova, koliko ima i peti Lyon, koji je na svom terenu odigrao 3-3 sa slabašnim Dijonom.

U prvoj subotnjoj utakmici Paris SG je napravio prvi krivi korak odigravši 0-0 na gostovanju kod Montpelliera. Momčad puna skupih pojačanja tijekom 90 minuta nije uspjela pronaći put do mreže sastava iz donjeg dijela ljestvice.

Ipak, Paris SG je zadržao prvo mjesto na ljestvici sa 19 bodova, jednim više od prvaka Monaca, koji je u petak kao gost nadigrao Lille sa 4-0.