Strani nogometpremiership

Novi poraz Evertona na Goodisonu, Vlašić zamijenjen u drugom poluvremenu

1. listopada 2017. - 19:28

Nogometaši Evertona nastavili su s lošim rezultatima u engleskom prvenstvu, u susretu 7. kola na svom su Goodison parku izgubili od Burnleya sa 0-1 (0-1). Pogodak koji je gostima osigurao tri boda postigao je Jeff Hendrick u 21. minuti.

Hrvatski veznjak Nikola Vlašić igrao je do 69. minute. Za Everton koji je sa sedam osvojenih bodova na tek 16. mjestu ljestvice. Burnley je, pak, skočio na šestu poziciju sa 12 bodova.

U prvom nedjeljnom susretu Premier lige Arsenala je pobijedio Brighton and Hove Albion sa 2-0 (1-0) i došao na peto mjesto ljestvice. Arsenal je rutinski slavio pogocima Nacha Monreala (16) i Alexa Iwobija (56), dok je novi prvoligaš u svom prvom gostovanju kod "topnika" razočarao.

S ovom pobjedom Arsenal je peti s 13 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani Chelsea, d...

17. travanj 2024 00:28