Strani nogometbundesliga

Rebić fantastičnim pogotkom u finišu utakmice donio pobjedu Eintrachtu, Bayern demolirao Freiburg

14. listopada 2017. - 20:01

U 8. kolu Bundeslige Eintracht iz Frankfurta, kojeg vodi Niko Kovač, u subotu je u gostima kod Hannovera slavio sa 2-1, a pobjedu Eintrachtu donio je hrvatski napadač Ante Rebić.

Eintracht je poveo golom Sébastiana Hallera u 10. minuti. No, do poluvremena je Hannover uspio izjednačiti, a strijelac je bio Salif Sane u 36. minuti. I kad se očekivao kraj susreta, u 89. minuti Rebić je udarcem iz daljine pogodio za pobjedu Eintrachta.

Kramarićev Hoffenheim je dva puta vodio protiv Augsburga, ali je na kraju završilo 2-2, a tragičar je bio stoper domaćina Kevin Vogt, koji je u 89. minuti postigao autogol.

24. travanj 2024 15:08