Strani nogometVečer golijada

Liverpool razbio Maribora, CSKA Sevillu, remi u Madridu

18. listopada 2017. - 00:35
lukaaa

Aktualni europski prvak Real Madrid i Tottenham odigrali su 1-1 na Santiago Bernabeu u susretu 3. kola H skupine Lige prvaka, a identičnim rezultatom je završio i ogled APOEL-a i Borussije Dortmund.

Gosti su poveli u 28. minuti nakon autogola Varanea, a izjednačio je Cristiano Ronaldo u 43. minuti iz kaznenog udarca. U nastavku susreta bilo je niz prilika na obje strane, no bila je to večer vratara Keylora Navasa i Huga Llorisa.

Luka Modrić je odigrao cijeli susret za Real, dok se Mateo Kovačić još nije oporavio od ozljede i nije nastupio za 'Kraljevski klub'. Zanimljivo, bio je to peti međusobni susret Reala i Tottenhama i prvi pogodak kojeg je engleski sastav zabio 'Los Blancosima'.

U drugom susretu iz H skupine Borussia Dortmund je u Nikoziji odigrala tek 1-1 protiv APOEL-a i s...

19. travanj 2024 10:33