Pogledajte sve golove: Roma razbila Chelsea, senzacija Qarabaga, remiji Barce i Juvea

Piše (H)
31. listopada 2017. - 23:40
romaa

Nogometaši PSG-a i Bayerna osigurali su plasman u osminu finala nakon susreta četvrtog kola Lige prvaka.

PSG je u Parizu deklasirao Anderlecht 5-0, dok je Bayern u Glasgowu pobijedio Celtic 2-1.

PSG je tako upisao četvrtu pobjedu uz razliku pogodaka 17-0. Pitanje pobjednika niti jednog trenutka nije bilo upitno. Nepoznanica je bila tek koliko će pogodaka PSG zabiti. Na koncu su Parižani zabili pet golova, a strijelci su bili Marco Veratti (30), Neymar (45+3) i Layvin Kurzawa (52, 73, 78).

U drugom susretu bilo je daleko neizvjesnije. Celtic se dobro držao, ali je pobjeda ipak pripala njemačkom prvaku. Kingsley Coman je u 22. minuti doveo Bavarce u vodstvo nakon pogreške domaće obrane, a izjednačio je Calum McGregor u 74. minuti. Samo tri minute kasnije Javi Martinez je vratio Bayern ...

16. travanj 2024 20:21